FMP300JB-73-39R
MFR.Part #
FMP300JB-73-39R
JLCPCB Part #
C3455051
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS