FMP300JB-73-220K
MFR.Part #
FMP300JB-73-220K
JLCPCB Part #
C1387063
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS