FMP300JB-52-510R
MFR.Part #
FMP300JB-52-510R
JLCPCB Part #
C1387173
Description
-55℃~+155℃ 3W 510Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS