FMP300JB-52-47K
MFR.Part #
FMP300JB-52-47K
JLCPCB Part #
C1387191
Description
-55℃~+155℃ 3W 47kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS