FMP300FTF73-9K53
MFR.Part #
FMP300FTF73-9K53
JLCPCB Part #
C1387303
Description
-55℃~+155℃ 3W 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS