FMP300FTF73-80K6
MFR.Part #
FMP300FTF73-80K6
JLCPCB Part #
C1387347
Description
-55℃~+155℃ 3W 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS