FMP300FTF73-768R
MFR.Part #
FMP300FTF73-768R
JLCPCB Part #
C1387386
Description
-55℃~+155℃ 3W 768Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS