FMP300FTF73-69R8
MFR.Part #
FMP300FTF73-69R8
JLCPCB Part #
C3576448
Description
-55℃~+155℃ 3W 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS