FMP300FTF73-54K9
MFR.Part #
FMP300FTF73-54K9
JLCPCB Part #
C3542491
Description
-55℃~+155℃ 3W 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS