FMP300FTF73-51K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FTF73-51K1
JLCPCB Part #
C1391045
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS