FMP300FTF73-4K87
MFR.Part #
FMP300FTF73-4K87
JLCPCB Part #
C1388700
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS