FMP300FTF73-3K83
MFR.Part #
FMP300FTF73-3K83
JLCPCB Part #
C1386627
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS