FMP300FTF73-34K
MFR.Part #
FMP300FTF73-34K
JLCPCB Part #
C3448845
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS