FMP300FTF73-30K1
MFR.Part #
FMP300FTF73-30K1
JLCPCB Part #
C1387560
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS