FMP300FTF73-261K
MFR.Part #
FMP300FTF73-261K
JLCPCB Part #
C1386942
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS