FMP300FTF73-1K78
MFR.Part #
FMP300FTF73-1K78
JLCPCB Part #
C1391449
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS