FMP300FTF73-1K58
MFR.Part #
FMP300FTF73-1K58
JLCPCB Part #
C1392066
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS