FMP300FTF73-13R7
MFR.Part #
FMP300FTF73-13R7
JLCPCB Part #
C1392302
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS