FMP300FTF73-12K1
MFR.Part #
FMP300FTF73-12K1
JLCPCB Part #
C3450230
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS