FMP300FTF73-11R8
MFR.Part #
FMP300FTF73-11R8
JLCPCB Part #
C1396345
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS