FMP300FTF73-102K
MFR.Part #
FMP300FTF73-102K
JLCPCB Part #
C1393030
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS