FMP300FTE73-732K
MFR.Part #
FMP300FTE73-732K
JLCPCB Part #
C1389186
Description
-55℃~+155℃ 3W 732kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS