FMP300FTE73-6K81
MFR.Part #
FMP300FTE73-6K81
JLCPCB Part #
C1390056
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS