FMP300FTE73-6K04
MFR.Part #
FMP300FTE73-6K04
JLCPCB Part #
C3509909
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS