FMP300FTE73-69R8
MFR.Part #
FMP300FTE73-69R8
JLCPCB Part #
C1389510
Description
-55℃~+155℃ 3W 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS