FMP300FTE73-60R4
MFR.Part #
FMP300FTE73-60R4
JLCPCB Part #
C3434642
Description
-55℃~+155℃ 3W 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS