FMP300FTE73-59R
MFR.Part #
FMP300FTE73-59R
JLCPCB Part #
C1389394
Description
-55℃~+155℃ 3W 59Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS