FMP300FTE73-49K9
MFR.Part #
FMP300FTE73-49K9
JLCPCB Part #
C3491332
Description
-55℃~+155℃ 3W 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS