FMP300FTE73-430K
MFR.Part #
FMP300FTE73-430K
JLCPCB Part #
C1389437
Description
-55℃~+155℃ 3W 430kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS