FMP300FTE73-3K92
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FTE73-3K92
JLCPCB Part #
C1389495
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS