FMP300FTE73-3K57
MFR.Part #
FMP300FTE73-3K57
JLCPCB Part #
C1389468
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS