FMP300FTE73-348R
MFR.Part #
FMP300FTE73-348R
JLCPCB Part #
C1388480
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS