FMP300FTE73-2K74
MFR.Part #
FMP300FTE73-2K74
JLCPCB Part #
C1389790
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS