FMP300FTE73-2K61
MFR.Part #
FMP300FTE73-2K61
JLCPCB Part #
C1389801
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS