FMP300FTE73-28K7
MFR.Part #
FMP300FTE73-28K7
JLCPCB Part #
C1388320
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS