FMP300FTE73-27K
MFR.Part #
FMP300FTE73-27K
JLCPCB Part #
C1388310
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS