FMP300FTE73-24R9
MFR.Part #
FMP300FTE73-24R9
JLCPCB Part #
C1388593
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS