FMP300FTE73-22K1
MFR.Part #
FMP300FTE73-22K1
JLCPCB Part #
C1388529
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS