FMP300FTE73-210K
MFR.Part #
FMP300FTE73-210K
JLCPCB Part #
C1388516
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS