FMP300FTE73-1K37
MFR.Part #
FMP300FTE73-1K37
JLCPCB Part #
C1389249
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS