FMP300FTE73-1K2
MFR.Part #
FMP300FTE73-1K2
JLCPCB Part #
C1388645
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS