FMP300FTE73-1K15
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FTE73-1K15
JLCPCB Part #
C3401973
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS