FMP300FTE73-1K02
MFR.Part #
FMP300FTE73-1K02
JLCPCB Part #
C1388597
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS