FMP300FTE73-182K
MFR.Part #
FMP300FTE73-182K
JLCPCB Part #
C1388823
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS