FMP300FTE73-120K
MFR.Part #
FMP300FTE73-120K
JLCPCB Part #
C1389075
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS