FMP300FTE73-11K
MFR.Part #
FMP300FTE73-11K
JLCPCB Part #
C1389109
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS