FMP300FTE73-10R7
MFR.Part #
FMP300FTE73-10R7
JLCPCB Part #
C3391672
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS