FMP300FRF73-9R31
MFR.Part #
FMP300FRF73-9R31
JLCPCB Part #
C1764340
Description
-55℃~+155℃ 3W 9.31Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS