FMP300FRF73-976K
MFR.Part #
FMP300FRF73-976K
JLCPCB Part #
C3410457
Description
-55℃~+155℃ 3W 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS