FMP300FRF73-8K87
MFR.Part #
FMP300FRF73-8K87
JLCPCB Part #
C3532862
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS